Ošetřovné

0šetřovné do konce června

Výkaz péče - po otevření škol

Publikováno včera v 0:22

Společné fotografování tříd

Ve středu, 10. 6. 2020, se uskuteční společné focení všech tříd. Děti se budou fotit během dopoledne (od 8:00 hod) na zahradě MŠ. Fotky budou hrazeny z fondu SRPŠ.

Publikováno 2. 6. 2020 10:49

Oslava dne dětí na zahradě MŠ a skákací hrad

2.6. 2020 - oslava Dne dětí se uskuteční po jednotlivých třídách na zahradě MŠ

4.6. 2020 -  během dopoledne bude umístěn na zahradě MŠ SKÁKACÍ HRAD pro děti - třídy se budou střídat

Publikováno 1. 6. 2020 9:43

Informace pro rodiče nově přijatých dětí

Doplňující informace pro rodiče přijatých dětí k předškolnímu vzdělávání od školního roku 2020/2021

úterý 16. 6. 2020, od 16:00hod. ve 4. třídě myšek – informační schůzka pro rodiče nově přijatých dětí

Tiskopisy, které zde odevzdáte, budou řádně, čitelně vyplněné a podepsané (tiskopisy jste si převzali v MŠ, nebo k tisku na www.ms-herrmannova.cz

· Přihláška ke stravování

· Přihláška k platbě školného

· Evidenční list dítěte – potvrzený ošetřujícím lékařem a podpisy zákonných zástupců

Publikováno 1. 6. 2020 9:39

Pozvánka na červnovou schůzku SRPŠ

Publikováno 27. 5. 2020 20:36

Doplňující informace ke znovuotevření MŠ

Vážení rodiče - doplňující informace

· provoz školky je stejný, jak před uzavřením provozu

· konečný provoz všech tříd od 16:00 - 16:30hod. ve 3. třídě berušek

· z podaných informací MmOl se mohou děti spojovat do tříd

· zájmové kroužky budou probíhat ve stejném režimu, a to od 25. 5. - 29. 6. 2020

· doprovod dětí bude mít zakryta ústa a nos ochrannými prostředky

· děti mít roušky nemusí

· při nástupu dítěte do MŠ odevzdají rodiče podepsané „Čestné prohlášení“, které se bude záznamem vašeho podpisu aktualizovat po delší, jak dva dny nepřítomnosti dítěte

· aktuálně denně informujte p. uč. o zdravotním stavu svého dítěte

· úplatu za měsíc 5/2020 = 200,- Kč, odevzdáte v podepsané obálce u p. uč. ve třídě

/ následně vám bude vystaven doklad/

· plyšáky a jiné hračky se do školky nenosí

· dodržujte hygienická opatření před vstupem do areálu školy, a v prostorách zahrady

· dodržujte hygienickou vzdálenost 4 dospělých osob v prostoru šatny dětí

· v prostoru šatny se zdržujte po nezbytně nutnou dobu

· nahlašování, omlouvání dětí ze vzdělávání, sdělte p-uč. ústně

· děti si před vstupem do třídy umyjí ruce mýdlem a pod tekoucí vodou

· rodiče nevstupují do třídy

· vrácení peněz za zrušenou „Školu v přírodě“ bude provedeno na třídě / MŠ Herrm./

Vyvěšeno 20. 5. 2020

Publikováno 20. 5. 2020 20:07

Rodičům dětí, které NEJSOU přihlášeny do MŠ

Připomínáme  rodičům,

jejichž děti nejsou nahlášeny od 25.5. 2020 k docházce do mateřské školy, k odhlášení obědů.

Publikováno 18. 5. 2020 10:19

Výsledky přijímacího řízení do MŠ

Výsledky přijímacího řízení - MŠ Herrmannova

Výsledky přijímacího řízení - MŠ Baarova Chomoutov

Publikováno 18. 5. 2020 10:03

Publikováno 14. 5. 2020 20:42

Změna omezeného počtu přihlášených dětí

Vážení rodiče - aktuální informace!!!

Dle aktuální informace z MmOL, se ruší omezený počet dětí na třídu a postupuje se dle

manuálu MŠMT, z kterého vyplývá, že znovuotevření MŠ se i nadále řídí standardními pravidly podle právních předpisů, zejména podle z.č.561/2004 Sb - počet dětí v jedné třídě není omezen.

Pokud jste již přihlásili vaše děti k předpokládanému datu otevření školy od 25. 5. 2020, byly vaše požadavky kladně vyřízeny.

Rodiče dětí, kteří by ještě uvažovali o nástupu svých dětí k předpokládanému termínu, mají možnost nahlásit děti do 15. 5. 2020.

Vyvěšeno: 5. 5. 2020

Publikováno 7. 5. 2020 10:24