Doplňující informace ke znovuotevření MŠ

Vážení rodiče - doplňující informace

· provoz školky je stejný, jak před uzavřením provozu

· konečný provoz všech tříd od 16:00 - 16:30hod. ve 3. třídě berušek

· z podaných informací MmOl se mohou děti spojovat do tříd

· zájmové kroužky budou probíhat ve stejném režimu, a to od 25. 5. - 29. 6. 2020

· doprovod dětí bude mít zakryta ústa a nos ochrannými prostředky

· děti mít roušky nemusí

· při nástupu dítěte do MŠ odevzdají rodiče podepsané „Čestné prohlášení“, které se bude záznamem vašeho podpisu aktualizovat po delší, jak dva dny nepřítomnosti dítěte

· aktuálně denně informujte p. uč. o zdravotním stavu svého dítěte

· úplatu za měsíc 5/2020 = 200,- Kč, odevzdáte v podepsané obálce u p. uč. ve třídě

/ následně vám bude vystaven doklad/

· plyšáky a jiné hračky se do školky nenosí

· dodržujte hygienická opatření před vstupem do areálu školy, a v prostorách zahrady

· dodržujte hygienickou vzdálenost 4 dospělých osob v prostoru šatny dětí

· v prostoru šatny se zdržujte po nezbytně nutnou dobu

· nahlašování, omlouvání dětí ze vzdělávání, sdělte p-uč. ústně

· děti si před vstupem do třídy umyjí ruce mýdlem a pod tekoucí vodou

· rodiče nevstupují do třídy

· vrácení peněz za zrušenou „Školu v přírodě“ bude provedeno na třídě / MŠ Herrm./

Vyvěšeno 20. 5. 2020

Publikováno 20. 5. 2020 20:07

Rodičům dětí, které NEJSOU přihlášeny do MŠ

Připomínáme  rodičům,

jejichž děti nejsou nahlášeny od 25.5. 2020 k docházce do mateřské školy, k odhlášení obědů.

Publikováno 18. 5. 2020 10:19

Výsledky přijímacího řízení do MŠ

Výsledky přijímacího řízení - MŠ Herrmannova

Výsledky přijímacího řízení - MŠ Baarova Chomoutov

Publikováno 18. 5. 2020 10:03

Publikováno 14. 5. 2020 20:42

Změna omezeného počtu přihlášených dětí

Vážení rodiče - aktuální informace!!!

Dle aktuální informace z MmOL, se ruší omezený počet dětí na třídu a postupuje se dle

manuálu MŠMT, z kterého vyplývá, že znovuotevření MŠ se i nadále řídí standardními pravidly podle právních předpisů, zejména podle z.č.561/2004 Sb - počet dětí v jedné třídě není omezen.

Pokud jste již přihlásili vaše děti k předpokládanému datu otevření školy od 25. 5. 2020, byly vaše požadavky kladně vyřízeny.

Rodiče dětí, kteří by ještě uvažovali o nástupu svých dětí k předpokládanému termínu, mají možnost nahlásit děti do 15. 5. 2020.

Vyvěšeno: 5. 5. 2020

Publikováno 7. 5. 2020 10:24

Důležité upozornění pro rodiče

Důležité upozornění

Krizový štáb města ze dne 29. 4. 2020 rozhodl, že doporučí Radě města Olomouce, aby souhlasila s otevřením mateřských škol od 25. 5.2020.

11. 5. 2020 proběhne jednání rady MmOl, kde bude dán definitivní termín. Současně budou k dispozici informace z ministerstva školství, zdravotnictví a KHS.

Vyvěšeno 30. 4. 2020

Publikováno 4. 5. 2020 13:16

Informace k nástupu dětí

všechny vaše požadavky k nástupu - znovu otevření MŠ, byly přijaty a s malými výjimkami jsou děti umístěny ve své třídě.

Požadavky k hygienickým opatřením budou sděleny následně.

Seznamy umístěných dětí budou vyvěšeny na vstupních dveřích tříd.

vyvěšeno 29. 4. 2020

Publikováno 29. 4. 2020 20:19

Důležité upozornění

Důležité upozornění pro rodiče

Publikováno 28. 4. 2020 22:25

Publikováno 24. 4. 2020 10:45

Prázdninový provoz

prosím o nahlášení požadavků na prázdninový provoz vašich dětí, dle dokumentu

"Dohoda o zajištění prázdninového provozu ve školním roce 2019/2020".

V případě vašeho zájmu, proveďte nahlašování s uvedením

jména, příjmení , třídy a vymezení nahlášeného rozsahu termínu, a to

prostřednictvím webových stránek v sekci - KONTAKTY

Ukončení nahlašování na prázdninový provoz bude v pátek 1. 5. 2020

Přihlašování na náhradní MŠ jen v nezbytně nutném případě, z důvodu omezené kapacity MŠ. Přihlášky na náhradní MŠ odevzdáte v době znovu otevření MŠ.

Mgr. L. Pluháčková, ředitelka školy

Zveřejněno 17. 4. 2020