MŠ Herrmannova > MŠ Baarova > Aktuality pro rodiče - MŠ Baarova > Uzavření Mateřské školy

Uzavření Mateřské školy

UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

Vážení rodiče

z důvodu mimořádného krizového opatření vlády ze dne 26. 2. 2021 je mateřská škola od 1. 3. 2021 do odvolání UZAVŘENA.

Prosím, sledujte webové stránky a facebookovou skupinu školy, kam budeme vkládat další informace. Doporučuji rodičům, co ještě nejsou v naší skupině na Facebooku přihlášení, ať tak učiní. Je to nejrychlejší komunikační cesta k vám.

S dětmi zůstaneme v kontaktu, můžete se těšit na další nápady a inspirace.

Pro děti s povinnou předškolní docházkou budou paní učitelky, v rámci distančního vzdělávání, zasílat mailem a vkládat na stránky facebookové skupiny pravidelně úkoly a činnosti, zaměřené na školní zralost dítěte před vstupem do základního vzdělávání.

Pokud budete mít dotazy týkající se vzdělávání dítěte, prosím, obraťte se na nás telefonicky na čísle 608 542 060 v době                                        od 8:00hod. do 12:00hod. denně nebo napište na mail MŠ.

Děkujeme za spolupráci

Renáta Kopečná – vedoucí MŠ Baarova