Novější 1

od 1.9. 2020 = 850,-

PLATÍ SE NA ÚČET MATEŘSKÉ ŠKOLY vždy nejpozději k 20. dni v měsíci

na číslo účtu:

variabilní symbol – datum narození dítěte

povinný údaj při platbě je - uvedení jména a příjmení dítěte v poznámce

platbu vždy provádějte pouze na daný kalendářní měsíc a neposílejte platby dopředu

Přihláška k úplatě za předškolní vzdělávání

Publikováno 5. 6. 2020 11:21

Společné fotografování tříd

Ve středu, 10. 6. 2020, se uskuteční společné focení všech tříd. Děti se budou fotit během dopoledne (od 8:00 hod) na zahradě MŠ. Fotky budou hrazeny z fondu SRPŠ.

Publikováno 2. 6. 2020 10:49

Pozvánka na červnovou schůzku SRPŠ

Publikováno 27. 5. 2020 20:36

Publikováno 14. 5. 2020 20:42

Změna omezeného počtu přihlášených dětí

Vážení rodiče - aktuální informace!!!

Dle aktuální informace z MmOL, se ruší omezený počet dětí na třídu a postupuje se dle

manuálu MŠMT, z kterého vyplývá, že znovuotevření MŠ se i nadále řídí standardními pravidly podle právních předpisů, zejména podle z.č.561/2004 Sb - počet dětí v jedné třídě není omezen.

Pokud jste již přihlásili vaše děti k předpokládanému datu otevření školy od 25. 5. 2020, byly vaše požadavky kladně vyřízeny.

Rodiče dětí, kteří by ještě uvažovali o nástupu svých dětí k předpokládanému termínu, mají možnost nahlásit děti do 15. 5. 2020.

Vyvěšeno: 5. 5. 2020

Publikováno 7. 5. 2020 10:24

Informace k nástupu dětí

všechny vaše požadavky k nástupu - znovu otevření MŠ, byly přijaty a s malými výjimkami jsou děti umístěny ve své třídě.

Požadavky k hygienickým opatřením budou sděleny následně.

Seznamy umístěných dětí budou vyvěšeny na vstupních dveřích tříd.

vyvěšeno 29. 4. 2020

Publikováno 29. 4. 2020 20:19

Důležité upozornění

Důležité upozornění pro rodiče

Publikováno 28. 4. 2020 22:25

Publikováno 24. 4. 2020 10:45

Prázdninový provoz

prosím o nahlášení požadavků na prázdninový provoz vašich dětí, dle dokumentu

"Dohoda o zajištění prázdninového provozu ve školním roce 2019/2020".

V případě vašeho zájmu, proveďte nahlašování s uvedením

jména, příjmení , třídy a vymezení nahlášeného rozsahu termínu, a to

prostřednictvím webových stránek v sekci - KONTAKTY

Ukončení nahlašování na prázdninový provoz bude v pátek 1. 5. 2020

Přihlašování na náhradní MŠ jen v nezbytně nutném případě, z důvodu omezené kapacity MŠ. Přihlášky na náhradní MŠ odevzdáte v době znovu otevření MŠ.

Mgr. L. Pluháčková, ředitelka školy

Zveřejněno 17. 4. 2020

Publikováno 17. 4. 2020 14:30

Cesta za pokladem

Vážení rodiče, milé děti,

jak se máte, co děláte?

určitě Vám schází školka, kamarádi i paní učitelky. A aby vám ten čas rychle utíkal, vymyslely jsme si pro vás „Cestu za pokladem“. Sledujte s rodiči vaší třídu na webových stránkách a všechno se dozvíte.

Na každý týden budou pro vás nachystané různé činnosti, úkoly a inspirace, které hravě doma zvládnete. Kdyby to bylo pro vás však ještě málo, jsou pro vaše rodiče nachystané odkazy na webové stránky, kde najdete spoustu dalších, skvělých nápadů.

Začínáme v pondělí 30. 3. 2020

Pusťte se do toho a jakmile všechno splníte a truhličku  chest-1904885_960_720.png uvidíte , do školičky hned spěchejte a svůj poklad tam najdete!

Inspirace pro rodiče ve formě odkazů na webové stránky je umístěna v oddíle Povinná předškolní docházka.

Publikováno 25. 3. 2020 20:37

Novější 1