Drobečková navigace

Úvod > MŠ Herrmannova > O mateřské škole > Aktuality - MŠ Herrmannova > Projekt Olomouc pro sport a volný čas

Projekt Olomouc pro sport a volný časVážení rodiče,

jménem paní náměstkyně primátora, Mgr. Markéty Záleské bychom vás rádi seznámili s projektem „Olomouc pro sport a volný čas“. V rámci tohoto projektu mohou rodiče dětí z Olomouce získat od radnice příspěvek 200,-, a to ve formě voucheru, kterým lze uhradit jednorázový vstup, nákup permanentky nebo zapůjčení pomůcek či vybavení v jednom z následujících zařízení:

- Aquapark Olomouc

- Centrum Semafor

- Plavecký stadion Olomouc

- Zimní stadion Olomouc

- Zoologická zahrada Olomouc

 

Vše lze zařídit on-line a na pár kliků, stačí se zaregistrovat na adrese www.aktivnimesto.cz a požádat o příspěvek.

 

Jak to funguje?