Drobečková navigace

MŠ Herrmannova > O MŠ > Aktuality - MŠ Herrmannova > Pěšky do školy

Pěšky do školyDatum konání:
18.9.2023
Datum ukončení:
22.9.2023

Milí rodiče, v týdnu od pondělí 18. 9. do pátku 22. 9. 2023 se i naše mateřská škola zapojuje do projektu "Pěšky do školy". Prosíme vás tímto o spolupráci. Pokud je to ve vašich možnostech, zkuste se v tomto týdnu s dětmi dopravovat do školky jinak než autem. V šatnách tříd se bude při příchodu do MŠ zaznamenávat, jakým způsobem jste se do školky dostali a my si o tom s dětmi budeme následně povídat.

Cílem projektu upozornit děti na znečištění našeho okolí automobilovým průmyslem a podporovat přirozený pohyb dětíVíce si o projektu můžete přečíst na letáčcích v šatnách tříd. V pátek dopoledne proběhne společné Setkání u Velryby a zakončení projektu Pěšky do školy.