Drobečková navigace

Úvod > MŠ Herrmannova > O mateřské škole > Aktuality - MŠ Herrmannova > Cesta za pokladem

Cesta za poklademVážení rodiče, milé děti,

jak se máte, co děláte?

určitě Vám schází školka, kamarádi i paní učitelky. A aby vám ten čas rychle utíkal, vymyslely jsme si pro vás „Cestu za pokladem“. Sledujte s rodiči vaší třídu na webových stránkách a všechno se dozvíte.

Na každý týden budou pro vás nachystané různé činnosti, úkoly a inspirace, které hravě doma zvládnete. Kdyby to bylo pro vás však ještě málo, jsou pro vaše rodiče nachystané odkazy na webové stránky, kde najdete spoustu dalších, skvělých nápadů.

Začínáme v pondělí 30. 3. 2020

Pusťte se do toho a jakmile všechno splníte a truhličku  chest-1904885_960_720.png uvidíte , do školičky hned spěchejte a svůj poklad tam najdete!

 

Inspirace pro rodiče ve formě odkazů na webové stránky je umístěna v oddíle Povinná předškolní docházka.