MŠ Herrmannova > MŠ Baarova > Aktuality pro rodiče - MŠ Baarova > Vzdělávací program pro děti

Vzdělávací program pro děti

ve čtvrtek 31.10. proběhne v naší MŠ výukový program nazvaný " Ježčím krokem celým rokem". Budou zbořeny mýty o tom, zda ježek opravdu na zádech nosí ovoce a zeleninu. Děti se dozví mnoho zajímavého, součástí programu bude i živý ježek!

Třída žabek - program od 13.00 - 14.30 hod.

Třída myšek - program od 14.30 - 16.00 hod.

Termíny programů jsou zabrány na 1 školní rok dopředu, Proto zkoušíme experimentovat a zajímavé aktivity přesunout i na odpoledne.

Pokud by bylo méně dětí, půjdou obě třídy zároveň od 14.30 - 16.00 hodin. Prosíme rodiče, aby si pro děti nechodili dříve, z důvodu narušení programu. Kdybyste děti potřebovali vyzvednout dříve, domluvte se, prosím, s paní učitelkou dopředu.

Děkujeme!