MŠ Herrmannova > MŠ Baarova > Aktuality pro rodiče - MŠ Baarova > Karanténní opatření 04. - 07.02.2022

Karanténní opatření 04. - 07.02.2022

jak jste již byli informováni, v naší MŠ byla potvrzena nákaza Covidem – 19. Následně byla hygienické stanici poskytnuta data dětí, kteří byli přítomní v MŠ

dne 01.- 03.02.2022.

Dle pokynu Krajské hygienické stanice byly shledány důvody pro karanténní opatření – uzavření MŠ do pondělí 07.02.2022 včetně

• Děti musí v době karantény omezit sociální kontakty. Ostatním členům domácnosti karanténa nařízena není. Doporučuje se však zvýšit hygienická pravidla a sledovat zdravotní stav dětí. Pokud by vaše děti vykazovaly známky nemoci, prosíme o kontrolu PCR testem, abychom se vyhnuli dalšímu nepříjemnému uzavření MŠ.
  • Pondělní stravu si je možno vyzvednout v MŠ od 11.30 - 12.00 hodin.
  • Do MŠ se vracejí děti pouze zdravé bez známek respiračního onemocnění!
  • Pokud krajská hygienická stanice nařídí uzavření školy, vystaví příslušná škola na základě podkladů zaslaných krajskou hygienickou stanicí rodičům tiskopis „Žádost o ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy)“.

Tuto žádost si v MŠ můžete vyzvednout v pondělí od 7.00 - 12.00 hodin.

Děkujeme za trpělivost a vzájemnou ohleduplnost.

Od úterý  08.02.2022 je chod naší MŠ opět obnoven!

Pevné zdraví všem!