MŠ Herrmannova > MŠ Baarova > Aktuality pro rodiče - MŠ Baarova > Důležité informace k obnovení provozu MŠ.

Důležité informace k obnovení provozu MŠ.

3. Při cestě do MŠ se na osoby vztahují obecná pravidla chování, stanovená krizovými opatřeními a pravidly - dodržování odstupů 2m

(nevztahuje se na doprovod dítěte).

5. Používejte dezinfekci na ruce umístěné v prostoru před šatnami.

6. Děti ani zaměstnanci školy roušky nosit nemusí.

7. V prostoru šatny dodržujte maximální počet 2 rodičů s dětmi a s dodržováním bezpečných odstupů.

8. Děti si neprodleně po přezutí a převlečení s paní učitelkou důkladně umyjí ruce pod tekoucí vodou a tekoucím mýdlem. Ruce si utírají do jednorázového papírového ubrousku, poté vstupují do třídy za ostatními dětmi.

9. Rodič nebo doprovázející osoba nesmí vstupovat do třídy!!

11. Stravování bude probíhat v běžné podobě za zvýšených hygienických podmínek.

12. Vzdělávací aktivity budou organizovány větší než obvyklou část dne v areálu zahrady MŠ.

15. Prosím rodiče,aby dali dětem na pobyt venku plastovou láhev s uzavíratelným vrškem.

1. Vaše požadavky na vyzvednutí dítěte z MŠ v jiné než stanovené době, omlouváni ze vzdělávání, sdělujte ústně paní učitelce ve třídě.

a) mailovou komunikací na baarova@ms-herrmannova.cz, webové stránky školy - Vaše zpráva

b) telefonem na číslo pevné linky či mobilu