MŠ Herrmannova > MŠ Baarova > Aktuality pro rodiče - MŠ Baarova > Distanční vzdělávání

Distanční vzdělávání

Distanční vzdělávání - informace

Distanční vzdělávání probíhá v souladu se Školním vzdělávacím plánem. Každý týden jsou na dané téma vypracovány úkoly pro rozvoj dětí dle jednotlivých oblastí . Vzdělávání se zasílá všem dětem na mailovou adresu rodičů, avšak jen pro děti, plnící povinnou školní docházku, jsou povinné!

V uzavřené facebookové skupině rodiče najdou nahrávky písní zpívaných pí. učitelkami, písničky s pohybem, aktuální zprávy a sdílení fotek s ostatními dětmi. Po telefonické domluvě je možno si pracovní listy v tištěné podobě vyzvednout přímo v mateřské škole. Některým dětem byly materiály v tištěné podobě dovezeny přímo domů (např.karanténa).

Děkujeme všem rodičům za krásné nazdobení plotu MŠ krásnými barevnými kytkami a za účast v Bojové hře s tajenkou. Na všechny děti, které tajenku vyluštily čeká po znovuotevření školky odměna :-) !!